fbpx

WITH
LODDER-UNTERLAGEN
GMBH

ПРО КОМПАНІЮ

company pictogramm

Україна, завдяки своїм природно-кліматичним умовам, є одним з найкращих місць для вирощування фруктів. Саме тому у 2016 році тут було засновано ТОВ САНОТРІ (SanoTree ™). «Sano Tree» з латинської - «здорове дерево», а це і є місією нашої компанії.
Ми працюємо для забезпечення виробників фруктів якісними саджанцями яблуні сучасних високопродуктивних сортів, що відповідають світовим стандартам та вимогам інтенсивних технологій вирощування.
Партнером ТОВ САНОТРІ є німецька компанія Lodder Unterlagen GmbH, у співпраці з якою наші фахівці, використовуючи світовий досвід, забезпечують європейську якість саджанців, вирощених в Україні.

company-picture
business-picture

ФІЛОСОФІЯ

ТОВ САНОТРІ спеціалізується на вирощуванні саджанців яблуні. Для прийняття рішення щодо сортового складу, ми, разом із європейськими дослідними вивчаємо ринкові тенденції, адже з часом одні сорти втрачають популярність, а інші завойовують світ та стають бестселерами.
Наша мета – запропонувати українському виробнику саджанці яблуні саме тих сортів, що відповідають вимогам часу та мають високий попит: найсмачніших, транспортабельних та менш сприйнятливих до хвороб та шкідників.
Саме такі саджанці стануть запорукою отримання стабільно високих врожаїв та успішної реалізації вирощеної продукції як на українському так і на європейських ринках .
business pictogram
infoBlock-company pictogramm

ТОВ САНОТРІ – ЦЕ:

• ЗАКОННО: ТОВ САНОТРІ використовує живці та підщепу від провідних світових селекціонерів, офіційно придбані за ліцензійними угодами
• ПЕРСПЕКТИВНО: нові сорти, що найбільше користуються попитом у світі
• ЕФЕКТИВНО: поєднання європейських сортів та підщепи від Lodder Unterlagen GmbH
• ДОСТУПНО: саджанці європейської якості, вирощені в Україні; можливість отримання держкомпенсації
• КОМПЛЕКСНО: ТОВ САНОТРІ - це сертифікований розсадник, що має в розпорядженні: партнерство, кваліфікованих фахівців, міжнародний досвід, земельну ділянку, приміщення, техніку, що гарантує дотримання технології вирощування саджанців та забезпечення їх високої якості
infoBlock-company picture