fbpx

sd

WITH
LODDER-UNTERLAGEN
GMBH

ЖИВЦІ

variety-areas pictogramm

Географія закупівлі живців дуже широка: ми співпрацюємо з селекціонерами Італії, Франції, Нідерландів та Німеччини. ТОВ САНОТРІ уклало ліцензійні договори та закуповує весь матеріал для щеплення виключно у власників сортів, у надійних сертифікованих розсадниках, де прищепу регулярно перевіряють на відсутність вірусів та хвороб, про що свідчать відповідні сертифікати. Гарантовано висока якість живців та 100% відповідність заявленому сорту.

variety-areas picture
breading-areas picture

ПІДЩЕПА

Високоякісна підщепа від Lodder Unterlagen GmbH, що має понад 50 років досвіду, відповідає європейським стандартам якості, її регулярно перевіряють на відсутність вірусів та хвороб, про що свідчать спеціальні сертифікати.
Карликова підщепа М9Т337 користується високим попитом. Серед її рис швидкий вступ у плодоношення, висока врожайність, допустима загущена схема садіння, відсутність періодичності плодоношення, крупний розмір, привабливе забарвлення плодів, спрощене збирання врожаю.

breading pictogram

ПІДГОТОВКА ГРУНТУ ТА ПОСАДКА

marketing-areas pictogramm

Ґрунт та його стан є запорукою отримання здорового садивного матеріалу. Саме тому ТОВ САНОТРІ забезпечує регулярний контроль ґрунту на присутність хвороб та шкідників.
Ми також проводимо аналізи ґрунту на вміст поживних речовин, результати яких стають основою для системи живлення, яку розробляють експерти з Lodder Unterlagen GmbH.
Весь технологічний процес у розсаднику здійснюється із використанням спеціалізованої техніки. На кожному етапі рослинний матеріал зберігається у холодильниках із дотриманням температурних умов та оптимального рівня вологості.

marketing-areas picture
production-areas picture

СЕРТИФІКАЦІЯ

ТОВ САНОТРІ – сертифікований розсадник, що має усі необхідні документи/сертифікати/дозволи, що підтверджують:
• використання сертифікованих підщеп та живців, вирощених у відповідності до європейських норм
• відповідність саджанців заявленому сорту
• належний санітарний стан виробництва
• відповідність території розсадника усім вимогам
production-areas pictogram